Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Nasza klinika

Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i technik leczenia.

Doświadczenie oraz nowoczesność

MKDent Stomatologia Rodzinna to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z nowoczesnością. Nasz pierwszy gabinet powstał w 1993 roku czyli ponad 27 lat temu. Wtedy to otworzyliśmy jedną z pierwszych profesjonalnych placówek stomatologicznych w Głownie. Aktualnie jest to nowocześnie wyposażone miejsce, w którym znajdują się 3 fotele stomatologiczne, przestronna poczekalnia, pełna diagnostyka radiologiczna (tomografia komputerowa zębów 3D CBCT, zdjęcia panoramiczne, radiowizjografia do wykonywania pojedycznych zdjęć rentgenowskich wykorzystywanych do diagnostyki oraz oceny przeprowadzonego leczenia), mikroskop stomatologiczny, systemy EndoPilot do maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych oraz ich wypełnianiania płynną gutaperką.

Stomatologia i Ortodoncja

Po kilkunastu latach pracy w Głownie nadszedł czas na dalszy rozwój, który zaowocował uruchomieniem w 2010 roku naszego drugiego gabinetu, mieszczącego się tym razem na jednym z większych osiedli mieszkalnych w Łowiczu (os. Dąbrowskiego). Warto zaznaczyć, że w naszym łowickim gabinecie prowadzimy wyłącznie leczenie ortodontyczne, za to wszystkich chętnych do skorzystania z kompleksowej oferty usług serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Głownie, gdzie pomożemy między innymi w leczeniu próchnicy, profesjonalnej higienizacji zębów, odbudowie protetycznej, leczeniu implantologicznym, bezbolesnym usuwaniu zębów a także ich ortodontycznym prostowaniu.

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół!

stomatologia zachowawcza z endodoncją, protetyka, okluzja i planowanie leczenia
leczenie ortodontyczne
chirurgia stomatologiczna - chirurgiczne usuwanie trudnych zębów
stomatologia zachowawcza i estetyczna, bonding, leczenie kanałowe, okluzja
stomatologia zachowawcza z endodoncją, estetyczne odbudowy zębów
stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna - estetyczna odbudowa zębów, bonding.

Galeria

Zdjęcia naszego gabinetu

Nasze technologie

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z technologiami używanymi w naszych gabinetach

Unity Stomatologiczne Diplomat Consul

Unity Stomatologiczne Diplomat Consul – wykorzystujemy nowoczesne fotele stomatologiczne, które są w stanie zapewnić najwyższy poziom komfortu naszym pacjentom. Dzięki wysokiemu stopniowi automatyzacji, oraz optymalizacji strefy roboczej unity wykorzystywane przez nas ułatwiają dostęp podczas leczenia pacjentów, a co za tym idzie zdecydowanie zwiększają efektywność naszej pracy. Dzięki wykorzystywanym przez nas unitom zabiegi w naszych gabinetach mogą przebiegać sprawnie oraz są komfortowe dla pacjentów.

Końcówki NSK i BienAir

Końcówki NSK i BienAir – sprzęt wykorzystywany przez nas podczas opracowywania ubytków to nowoczesne, lekkie, a przez to zdecydowanie efektywniejsze końcówki, posiadające również oświetlenie LED. Takie narzędzia sprawiają, że nasi lekarze są w stanie sprawniej i dokładniej nimi operować, a co za tym idzie skrócić czas zabiegu oraz zwiększyć jego dokładność. Wartym podkreślenia jest fakt, że końcówki przez nas wykorzystywane są jednymi z najcichszych na rynku w swojej klasie.

Tomograf CS 8100 3D firmy Carestream

Jest to aparat wykonujący precyzyjne obrazowanie rentgenodiagnostyczne w formacie 2D i 3D. Obrazowanie Tomografem 3D jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb zabiegów endodontycznych, implantologii, chirurgii i ortodoncji. Urządzenie umożliwia lekarzowi pełną i bardzo dokładną diagnostykę w podstawowych jak i w zaawansowanych przypadkach. Dzięki wirtualnym rekonstrukcjom 3D, można zaplanować zabieg, a następnie przeprowadzić go w przewidywalny sposób. Lekarz stomatolog może zobaczyć wszystkie struktury anatomiczne pod dowolnym kątem, bez zniekształceń oraz nakładania się na siebie obrazów. Eliminuje to możliwość błędnej interpretacji i daje pełne zaufanie. Badania charakteryzują się niskim promieniowaniem i wysoką rozdzielczością Wykorzystana w aparacie technologia tomografii stożkowej 3D CBCT wyzwala wielokrotnie niższą dawkę promieniowania niż standardowy aparat tomografii komputerowej. Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo pacjenta i jakość badań diagnostycznych.

Mikroskop stomatologiczny Zeiss Extaro 300

W naszym gabinecie korzystamy z mikroskopu stomatologicznego do leczenia kanałowego oraz pozostałych zabiegów. Dobra widoczność jest podstawą prowadzenia prawidłowego leczenia stomatologicznego. Stosowane obecnie powiększenia (lupy zabiegowe i stomatologia mikroskopowa) dla poprawienia ostrości widzenia, a tym samym osiągnięcia lepszych wyników terapeutycznych, a także estetycznych to wymóg obecnych czasów. Zastosowanie mikroskopu, czyli dużych powiększeń 6x, 10x, 16x, 25x w połączeniu z silniejszym, odpowiednio skupionym światłem pozwala na wykonywanie czynności, które bez jego wykorzystania nie byłyby możliwe. Dotyczy to: odnalezienia ujść dodatkowych kanałów, odnalezienia ujść i udrożnienia kanałów uważanych bez powiększenia za niedrożne, a także prawidłowego opracowania tych, które mają nietypową budowę anatomiczną Istotna jest możliwość usuwania z przewodów pod kontrola wzroku złamanych instrumentów endodontycznych zamykania perforacji, leczenia resorbcji wewnętrznej i zewnętrznej, wykonywania zabiegów chirurgii endodontycznej oraz wielu innych precyzyjnych zabiegów wymagających dobrej widoczności i oświetlenia.

Radiowizjografia KODAK

Radiowizjografia KODAK RVG 5100 – dzięki wykorzystaniu tego urządzenia jesteśmy w stanie dać naszym pacjentom wysokiej jakości zdjęcia rentgenowskie jednocześnie w minimalnym stopniu narażając ich na działanie promieniowania. Wykorzystywany przez nas sprzęt marki Kodak to urządzenie z wyższej półki – pozwala na dokładne ocenienie długości kanału zęba, czy też określenia gęstości kości. Dzięki możliwości dokładnego skalowania zdjęć jesteśmy w stanie efektywniej diagnozować przypadki naszych pacjentów, a także analizować naszą pracę pod kątem jej jakości. Radiowizjografii używamy głównie przy diagnostyce stomatologicznej, endodoncji, ortodoncji, oraz chirurgii szczękowej.

EndoPilot Comfort Plus

EndoPilot Comfort Plus – jak sama nazwa wskazuje jest wykorzystywany do endodoncji (leczenie kanałowe), a dokładniej do maszynowego opracowywania i późniejszego wypełniania kanałów korzeniowych płynną gutaperką. Jest to niemiecki wynalazek – firma Schlumbohm połączyła endometr i mikrosilnik endodontyczny, pistolet do wypełniania kanałów oraz plugger i tak właśnie powstał system EndoPilot. System Endopilot jest wykorzystywany do maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych oraz ich wypełniania płynną gutaperką. Jest to zabieg trwający krócej od zabiegu przy stosowaniu metody konwencjonalnej, co poprawia komfort pacjenta oraz zapewnia lepsze wyniki leczenia – dokładniejsze opracowanie kanałów korzeniowych oraz ich szczelniejsze wypełnienie, w porównaniu z ręczną metodą opracowywania kanałów korzeniowych. Dokładność usunięcia bakterii z kanału korzeniowego oraz jego późniejsze, szczelne wypełnienie gutaperką mają największe znaczenie w osiągnieciu sukcesu w leczeniu endodontycznym.

Aparat Elektrochirurgiczny DIATERMO MB 120 D

Aparat Elektrochirurgiczny DIATERMO MB 120 D- urządzenie używane w naszych gabinetach przy zabiegach chirurgii stomatologicznej takich jak np. odsłanianie zatrzymanego zęba. Jest to urządzenie chirurgiczne, które przy procesie cięcia wykorzystuje prąd o wysokim stopniu częstotliwości.